
„Švietimo kodo“ Proveržio salėje vyko diskusija tema „Ar vaikų švietimas ir ugdymas – tik švietimo įstaigų atsakomybė? Verslo vaidmuo“. Diskusijoje dalyvavo „Devbridge Foundation“ fondo direktorė Gintarė Dzindzelėtaitė-Kelmelė, taip pat „Švietimas #1“ valdybos narys Robertas Dargis, fondo „Tenoset Foundation“ vadovė Simona Laiconaitė, „#EnergySmartSTART“ edukacinių programų vadovė Vaiva Rutkauskaitė, „Maxima LT“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė Snieguolė Valiaugaitė.
„Ugdymas yra bendras mūsų visų darbas. Mokyklos suteikia žinių, tačiau jauno žmogaus vertybes, pasitikėjimą savimi ir santykį su pasauliu formuoja kur kas platesnė aplinka – šeima, bendruomenė ir verslas,“ – po diskusijos teigė fondo direktorė Gintarė.
Kviečiame žiūrėti diskusijos įrašą ČIA.